Starszaki na zajęciach o pszczołach

14-03-2019
  Dzisiaj podczas zajęć poznaliśmy życie pszczół i ich zwyczaje. Wykonaliśmy pszczoły i ogromny plaster miodu. Zobaczcie sami.

Dzień Kobiet w grupie 2

08-03-2019
A tak Wiewióreczki świętowały Dzień Kobiet. Nasi wspaniali chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia, zaśpiewali "Sto lat" i wręczyli własnoręcznie wykonane laurki. Sprawili dzi (...)

Zajęcia otwarte w grupie 2

07-03-2019
W ostatni czwartek w grupie Wiewiórek odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Wszystkim obecnym rodzicom dziękujemy za  udział i zapraszamy na kolejne zajęcia o (...)

Gimnastyka

06-03-2019
Starszaki bardzo lubią ćwiczenia gimnastyczne.

Ośrodki zainteresowań

05-03-2019
We wtorek nasze przedszkolaki miały szansę uczestniczyć w trzech ośrodkach zainteresowań: plastycznym, muzyczno-ruchowym i freinetowskim. Dzieci świetnie się bawiły pod czujnym oki (...)

Koło taneczne