Grupa IV

Grupa 4 to starszaki, które  dobrze  integrują się z rówieśnikami i dorosłymi, chętnie pozostają w przedszkolu, są bardzo radosne,  żywiołowe. Mamy w grupie 9 dziewczynek, są to: Oliwia, Maja, Wiktoria, Magda, Julia, Julita, Liliana, Kornelia,  Amelia oraz 16 chłopców, są to: Igor B., Igor J., Borys C., Borys K., Kacper W., Kacper S., Dawid, Marek, Alan, Mateusz, Oskar, Błażej, Szymon, Rafał, Radek, Filip.  Dzieci   aktywnie  uczestniczą w  sytuacjach edukacyjnych organizowanych przez nauczycielki, są ciekawe i otwarte na różne formy aktywności,  przyjaźnie nastawione do otoczenia, wszystko to  dobrze wpływa na płynność pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej, na rozwijanie  zdolności i umiejętności,  rozwijanie zainteresowań dzieci,  na samodzielność i dobre radzenie sobie w codziennych sytuacjach w przedszkolu.

Nauczycielki  w grupie p. Marylka i p. Kasia  wspierają starszaki w stawaniu się coraz bardziej odpowiedzialnymi, zaradnymi, pewnymi siebie i empatycznymi dziećmi.

Nauczycielki - mgr Maria Dziewulska i mgr Katarzyna Zieja

Grupa pracuje w godzinach: 8.00-16.30